Lekarz medycyny pracy dr n. med. Dariusz Kraśnicki
Przychodnia medycyny pracy: ul. Żernicka 215
Badania kierowców: ul. Kmicica 3
Rejestracja tel. 601 775 123

Zwolnienie od lekarza rodzinnego


W tym wideo odpowiem na pytanie, czy lekarz rodzinny może kontynuować zwolnienie lekarskie wystawione początkowo przez innego specjalistę Witam serdecznie, natknęłam się na Pana porady związane z drukami L4 Miałam dziś przeprowadzony zabieg chirurgiczny usunięcia włókniaka na stopie. Lekarz chirurg wystawił mi zwolnienie lekarskie do 12.11.2012 Natomiast zdjęcie szwów mam dopiero 22.11.2012 Czy dnia 12.11.2012 mogę się udać do lekarza rodzinnego. który wystawi mi zwolnienie lekarskie do czasu zdjęcia szwów?

Zaznaczę że lekarz chirurg powiedział, że nie mogę stawać na tej nodze. Jednak moja praca wymaga tego abym nie tylko stawała ale i skakała na tej nodze. Pracuję z dziećmi. Prowadzę zajęcia ruchowe, taneczne itd. Bardzo proszę o odpowiedź za co z góry serdecznie dziękuję.

Oczywiście, lekarz rodzinny jest najbardziej kompetentny w tej sprawie. Oczywiście może to być każdy inny lekarz, który osobiście zbada pacjenta i ma uprawnienia do wystawiania zwolnień lekarskich. Jeżeli miałeś problemy w podobnej sytuacji, to koniecznie skomentuj ten filmik. Odwiedż również stronę zwolnienie lekarskie.pl, gdzie znajdziesz inne ciekawe problemy związane ze zwolnieniami lekarskimi.

Podziel się:

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania