Lekarz medycyny pracy dr n. med. Dariusz Kraśnicki
Przychodnia medycyny pracy: ul. Żernicka 215
Badania kierowców: ul. Kmicica 3
Rejestracja tel. 601 775 123

Zwolnienie od lekarza rodzinnego


W tym wideo odpowiem na pytanie, czy lekarz rodzinny może kontynuować zwolnienie lekarskie wystawione początkowo przez innego specjalistę Witam serdecznie, natknęłam się na Pana porady związane z drukami L4 Miałam dziś przeprowadzony zabieg chirurgiczny usunięcia włókniaka na stopie. Lekarz chirurg wystawił mi zwolnienie lekarskie do 12.11.2012 Natomiast zdjęcie szwów mam dopiero 22.11.2012 Czy dnia 12.11.2012 mogę się udać do lekarza rodzinnego. który wystawi mi zwolnienie lekarskie do czasu zdjęcia szwów?

Zaznaczę że lekarz chirurg powiedział, że nie mogę stawać na tej nodze. Jednak moja praca wymaga tego abym nie tylko stawała ale i skakała na tej nodze. Pracuję z dziećmi. Prowadzę zajęcia ruchowe, taneczne itd. Bardzo proszę o odpowiedź za co z góry serdecznie dziękuję.

Oczywiście, lekarz rodzinny jest najbardziej kompetentny w tej sprawie. Oczywiście może to być każdy inny lekarz, który osobiście zbada pacjenta i ma uprawnienia do wystawiania zwolnień lekarskich. Jeżeli miałeś problemy w podobnej sytuacji, to koniecznie skomentuj ten filmik. Odwiedż również stronę zwolnienie lekarskie.pl, gdzie znajdziesz inne ciekawe problemy związane ze zwolnieniami lekarskimi.

Podziel się:

Odpowiedzi

zwolnienie a koncowka zatrudnienia

Witam ja mam taka sytuacje .Jestem pracownikiem sezonowym (osoba niepełnosprawna II grupa)umowe mam do 30.04.2016 Przeszłam operacje okulistyczna 23.03 (czekałam na tą operacje ponad rok)zwolnienia dostalam 30 dni wiec do 25.04.16 Bedąc na wizycie kontrolnej okazało sie żę możę byc konieczne dluższe zwolnienie .I tu moje pytanie kto dalej bedzie mi płacił za zwolnienie jak moja umowa kończy sie 30.04 ???
Pozdrawiam

Pytanie do Pana lekarza

Od połowy września jestem na zwolnieniu lekarskim zaczynającym się zwolnieniem od neurologa potem lekarz rodzinny aż do chwili obecnej, schorzenia kręgosłupa,nadciśnienie, drogi oddechowe.

Zwolnienie trwa 4mies.w trakcie zwolnienia złożyłam do ZUS wniosek o sanatorium w ramach prewencji rentowej, dostałam szybko sanatorium bo za dwa tyg.mam wyjazd, ale to dlatego bo byłam na zwolnieniu. Zwolnienie miałam do dn.następnego po wizycie. Przedłużył lekarz zwolnienie do wyjazdu z powodu bólu nogi jeszcze,a ja otrzymałam ponownie ale już w swym mieście do ZUS wezwanie na badanie.

Co na celu ma zus w tym momencie? Czy chcą mi cofnąć sanatorium? Itp.?

Dodaj nową odpowiedź

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania