Lekarz medycyny pracy dr n. med. Dariusz Kraśnicki
Przychodnia medycyny pracy: ul. Żernicka 215
Badania kierowców: ul. Kmicica 3
Rejestracja tel. 601 775 123

Badania kierowców


Bardzo często kierowca staje przed problemem szybkiego wykonania kompleksowych badań lekarskich oraz psychotechnicznych. Od tego zależy dalsza praca lub szkolenie kierowcy zawodowego lub kandydata na kurs.

  • Niejednokrotnie ma na to tylko jeden dzień wolny, w przerwie pomiędzy kursami

Nasza Firma oferuje całościowe podejście do problemu badania kierowców. W jednym czasie i miejscu wykonasz badania okulistyczne, laryngologiczne, neurologiczne oraz psychologiczne. Wszystkie one na samym końcu kończą się orzeczeniem lekarza uprawnionego do badań kierowców.


Wyświetl większą mapę

Wydajemy wszystkie rodzaje orzeczeń: zarówno potrzebne do wykonywania zawodu kierowcy w transporcie drogowym /świadectwo kwalifikacji/ jak i pojazdów uprzywilejowanych czy przedstawicieli handlowych.

Również badamy kandydatów na kierowców samochodów osobowych czy motocykli.

Współpracujemy z kilkoma szkołami nauki jazdy. Szczególnie na sercu leży nam propragowanie edukacji motoryzacyjnej wśród najmłodszych, czemu poświęcony jest serwis internetowy Prawo jazdy od 16 lat.

 Ponadto na innym serwisie Badania lekarza medycyny pracy objaśniamy badania kierowców, badania okresowe pracowników oraz poruszamy wiele kontrowersji z tym związanych.

 

Szerokie podejście do tych problemów zaowocowało tym, że jesteśmy wiodącą Przychodnią Medycyny Transportu we Wrocławiu i jego okolicach. Coraz częściej z naszych usług korzystają kierowcy lub inne grupy pracowników z poza województwa, szczególnie pracujące okresowo w Stolicy Dolnego Śląska. Dotyczy to głównie olbrzymiej ilości placów budowy, na których znajduje zatrudnienie cała rzesza operatorów maszyn budowlanych czy kierowców betoniarek lub ciężarówek.

Na koniec zapraszamy do naocznego przekonania się o zaletach naszej przychodni na ulicy Żernickiej 215B we Wrocławiu.

Od Dariusz Kraśnicki lekarz medycyny pracy

Podziel się:

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania